برگزاری دوره فشرده و آنلاین مدیریت پروژه بر اساس PMBOK 7th

دنیای امروز، دنیای تغییرات سریع است، دورانی که در آن یادگیری و سرعت انطباق با تغییرات حرف اول را می‌زند. 

در هر سازمانی که مشغول به کار هستید، احتمالا با نوعی پروژه به منظور ارتقای سازمان مواجه خواهید شد. هر چه سازمان‌ها بزرگتر باشند، میزان اشتباهات و کندی روند اجرای پروژه بیشتر احتمال رخ دادن دارد. توسعه فردی و تیمی نیاز اساسی برای ارتقای عملکرد سازمان است و یادیگری مفاهیم مدیریت پروژه می‌تواند به عنوان یک هدف سازمانی و یا یک هدف برای توسعه فردی کلیه نفراتی که درگیر اجرای پروژه هستند، محسوب شود.

  مسیر حرکت ما برای استاندارد شدن از اخلاق حرفه‌ای و اصول مدیریت پروژه شروع می‌شود. تسلط بر مفاهیم و بکار گیری این اصول یک چاچوب اخلاقی و راهنما برای درک مفاهیم بهتر مدیریت پروژه فراهم می‌آورد. تنها دانستن مفاهیم و تکنیک‌های مدیریت پروژه برای موفقیت یک فرد و یا سازمان کافی نیست. عدم تعهد به اخلاق حرفه‌ای و درک صحیح اصول 12 گانه‌ای که در استاندارد مدیریت پروژه مطرح شده است، نتیجه‌ای جز از بین رفتن دستاوردها نخواهد داشت. در بخش اول این دوره، مفاهیم مرتبط با استاندارد مدیریت پروژه برای فرآگیران تشریح می‌گردد. میزان دانش شما قبل از شروع دوره با استفاده از تست‌های از پیش طراحی شده سنجیده شده و در پایان دوره نیز میزان فراگیری شما سنجیده می‌شود. هدف ما تنها برگزاری یک دوره‌ی کوتاه مدت نیست. یادگیری مدیریت پروژه به عنوان یک مهارت اثر شگرفی بر موفقیت آتی شما خواهد داشت.

در بخش دوم این دوره، مفاهیم مرتبط با هشت دامنه‌ی عملکردی بیان خواهد شد. این هشت دامنه‌ی عملکردی ریشه در مفاهیم بیان شده در بخش استاندارد مدیریت پروژه دارد.

بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها درک صحیحی از ماهیت پروژه‌ای که انجام می‌دهند ندارند. نگاه برنامه‌ریزی، اجرا و رهبری یک پروژه به ماهیت آن بسیار وابسته است. مفهوم متناسب سازی که در PMBOK 7th به شکل بسیار مطلوبی بیان شده است، به ما در ایجاد درک صحیح از نحوه مدیریت پروژه کمک شایانی می‌نماید.

شیوه‌ها، مدل‌ها و انواع مستنداتی که در اجرای یک پروژه می‌تواند کاربرد داشته باشد، در فصل آخر استاندارد تشریح خواهد شد. بسیاری از مفاهیم بیان شده، به قدری کاربردی است که می‌توانید خاطرات بسیاری را در حین یادگیری این مفاهیم به یاد آورید. اشکالاتی که طی این چند سال در سازمان خود با آن مواجه بودید و راه حلی که این استاندارد برای گرفتن یک تصمیم بهتر پیش روی شما قرار می‌دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دوره، با ما در تماس باشید.