دوره های آموزشی
تاریخ شروع: 1400/1/30 برنامه‌ریزی و کنترل پروژه کاربردی در پروژه‌های EPC

ثبت نام اولیه در این دوره آموزشی رایگان و هزینه شرکت در این دوره‌ی آموزشی 700هزار تومان است. به شرکت کنندگان در این دوره گواهی از سوی شرکت اعطا می‌شود. در این دوره کاربردی شما با مفاهیم کاربردی کنترل پروژه در پروژه‌های مهندسی، ساخت و اجرا آشنا خواهید شد. این دوره برای افزایش مهارت فنی شما در کنترل پروژه طراحی شده است.

تاریخ شروع: 1400/1/29 دوره مدیریت پروژه حرفه‌ای بر اساس استاندارد ICB4 جهت دریافت مدرک بین المللی IPMA-Level D

انجمن مدیریت پروژه اروپا، IPMA، به دلیل شیوع ویروس کرونا، الزام شرکت در آزمون اخذ مدرک را به طور موقت حذف نموده است و در صورت و در صورت شرکت در دوره و اخذ تایید از سوی مدرس مورد تایید انجمن مدیریت ایران، گواهینامه IPMA Level D برای شرکت کنندگان صادر می‌شود. این دوره آموزشی به مدت 21 ساعت بوده و در روزهای 29، 30 و 31 فروردین و روزهای 4، 5، 6 و 7 اردیبهشت از ساعت 17 الی 21 برگزار می‌شود. ثبت نام اولیه در این دوره رایگان است و سپس هماهنگی برای پرداخت هزینه دوره با شما صورت می‌پذیرد. هزینه شرکت در دوره 1300000 تومان و هزینه شرکت در امتحان 2950000 تومان است.

تاریخ شروع: 1400/2/2 دوره آنلاین مدیریت پروژه بر اساس ایزو 21502 ویرایش 2020

با ثبت نام رایگان اولیه در این دوره آموزشی، هماهنگی برای ثبت نام نهایی شما صورت می‌پذیرد. هزینه برگزاری این دوره آموزشی 990000 تومان است که با توجه به زمان ثبت نام از تخفیف برخوردار خواهید شد. زمان برگزاری این دوره در روزهای پنجشنبه از ساعت 8 صبح تا 12:45 دقیقه در روزهای دوم، نهم، شانزدهم و سی‌ام اردیبهشت است . این دوره‌ی آموزشی با بیان مفاهیم جدید مرتبط با مدیریت پروژه می‌تواند برای دوستانی که علاقمند به یادگیری مفاهیم مدیریت پروژه هستند بسیار مفید باشد. همچنین این استاندارد به دوستانی که علاقمند به استقرار سیستم مدیریت پروژه در سازمان خود هستند توصیه می‌گردد. بخشی از زمان دوره به کار عملی اختصاص داده می‌شود و یک پروژه نمونه برای یادگیری بهتر بررسی خواهد شد. مفاهیم مرتبط با این دوره شامل ویدیوی دوره و سوالات مرتبط با برگزاری دوره از طریق سیستم مدیریت یادگیری (LMS) در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

تاریخ شروع: 1400/1/15 کارگاه آنلاین نرم افزار تخصصی پریماورا

ثبت نام اولیه در این دوره رایگان است و پس از ثبت نام هماهنگی برای پرداخت هزینه با شما صورت می‌پذیرد. هزینه این دوره 790000تومان است . این دوره در روزهای یکشنبه و سه شنبه از 15 الی 31 فروردین در ساعت 18 الی 21 برگزار می‌گردد. این دوره تخصصی به صورت کارگاه آنلاین بوده و نرم افزار Adobe Connect برای برگزاری دوره استفاده می‌شود.

تاریخ شروع: 1400/2/4 دوره مدیریت ریسک بر اساس ایزو 31000 ویرایش 2018

این دوره آموزشی که به صورت آنلاین برگزار می‌گردد، مباحث مرتبط با مدیریت ریسک بر اساس ایزو 31000 و تکنیکهای مرتبط با مدیریت ریسک بر اساس ایزو 31010 بیان میشد

تاریخ شروع: 1400/1/29 دوره آموزش آنلاین مدیریت پروژه بر اساس استاندارد ®PMBOK به همراه Agile Practice

هزینه ثبت نام این دوره 2900000 تومان است. ثبت نام اولیه رایگان است و برای قطعی شدن حضور، هماهنگی برای پرداخت با شما صورت می پذیرد. با ثبت نام به موقع از تخفیف‌های ما برخوردار شوید. این دوره آموزشی به مدت 72 ساعت برای آموزش کامل استاندارد ®PMBOK به همراه Agile Practice و مطابق آخرین تغییرات آزمون ®PMP طراحی شده است. با گذراندن این دوره شما می‌توانید حداقل الزام را برای شرکت در آزمون ®PMP را کسب نمایید. پس از اتمام این دوره، برای شرکت در آزمون می‌توانید در دوره‌ی آمادگی آزمون شرکت نمایید و از سامانه تست PMaspire استفاده نمایید. این دوره آموزشی در روزهای یکشنبه و سه شنبه از ساعت 6 تا 9 بعد از ظهر برگزار می‌گردد. پس از ثبت نام، با شما در خصوص اختصاص نام کاربری و رمز عبور سامانه مدیریت یادگیری و برگزاری آنلاین دوره هماهنگی به عمل می‌آید. این دوره تا 15 اسفند ماه از 40 درصد تخفیف برخوردار است و برای دریافت کد تخفیف از طریق ارسال پیام به شماره 09212755278 با ما در تماس باشید.

تاریخ شروع: 1400/1/5 PMBOK® and PMP® training practical course

Our main objective is preparing you for PMP® exam and we will help you to improve your experience According to new changes in PMP® exam changes on 2021 PMP is the most popular project management certification around the world. More than one million professionals hold PMP certification and it is counting. In this live course we will prepare you for PMP® during 120 days. This is a very good opportunity for investing on yourself. This course is about 75 hours and we will have 2 sessions per weak. We will coordinate with you for attending to course and adjust our course according to your time-zone. After each session we have specific quiz for improving your abilities. Also we will have Skype group for following up your training program and solving your problems. skills. Also we have sample project for preparing of related project management plans and forms. With especial Skype group you will working together in different group to prepare related forms and plans of sample project. You will learn how to manage a project in this live course.

تاریخ شروع: 1400/1/18 دوره آنلاین و کاربردی مدیریت پروژه بر اساس استاندارد ایزو 21502 ویرایش 2020

هزینه شرکت در این دوره 990000 تومان است. ثبت نام اولیه رایگان بوده و قبل از شروع دوره هماهنگی برای پرداخت و قطعی شدن حضور شما در دوره صورت می‌پذیرد. با ثبت نام به موقع از تخفیف‌های ما برخوردار شوید. در این دوره آموزش و کاربردی آنلاین، مفاهیم مرتبط با مدیریت پروژه بر اساس مفاهیم جدید مطرح شده در استاندارد ایزو 21502 که جایگزین استاندارد ایزو 21500 شده است عنوان می‌گردد. در کنار این مفاهیم جدید، یک پروژه نمونه برای درک بهتر مفاهیم کاربردی این استاندارد به عنوان کار عملی در دوره تمرین خواهد شد. این استاندارد که در دسامبر سال 2020 منتشر شده است، جایگزین ایزو 21500 می‌باشد.

تاریخ شروع: 1400/1/16 دوره آموزش ®PMBOK و آمادگي آزمون ®PMP

هزینه شرکت در این دوره 4900000 تومان است. ثبت نام اولیه در این دوره رایگان است و هماهنگی برای پرداخت و حضور قطعی پس از ثبت نام صورت می‌پذیرد. با ثبت نام به موقع از شرایط تخفیف این دوره برخوردار شوید. ما یک فرآیند آموزش 120 روزه را برای شما در نظر گرفته‌ایم که با ثبت نام در این دوره آغاز می‌شود.این دوره آموزشی با توجه به تغییرات جدید در آزمون ®PMP تدوین شده است. در این دوره آموزشی که به صورت کاربردی تدوین شده است، شما درگیر اجرای یک پروژه‌ی نمونه خواهید شد. در مدت زمان اجرای دوره می‌توانید از محتوای آموزشی شامل ویدیوهای دوره استفاده نمایید. در پایان هر فصل با تست زدن درک بهتری از مفاهیم دوره پیدا می‌نمایید و برای شرکت در آزمون ®PMP آماده می‌شوید. پس از تکمیل دوره یک برنامه مطالعه برای شما تدوین می‌شود و خدمات مشاوره برای بهبود عملکرد و یادگیری بهتر برای شما در نظر گرفته‌ایم. در مدت زمان اجرای دوره از طریق عضویت در گروه تشکیل شده در اسکایپ، امکان رفع اشکال و انجام فعالیت‌های تیمی مرتبط با دوره برای شما ایجاد می‌گردد. زمان‌بندی شرکت در دوره بین 3 تا 5 ساعت در هفته است و مدت زمان دوره به 60 ساعت افزایش یافته است. پس از آن هماهنگی با شما برای آماده شدن و شرکت در آزمون آغاز می‌گردد. با توجه به توانمندی شما، برای هر یک از شما یک برنامه جداگانه در نظر میگیریم که طبق آن به مطالعه و تست زدن بپردازید. زمان برگزاری دوره از ساعت 7 تا 10 شب و دو روز در هفته است.