دوره آموزش آنلاین مدیریت پروژه بر اساس استاندارد ®PMBOK به همراه Agile Practice

هزینه ثبت نام این دوره 2900000 تومان است. ثبت نام اولیه رایگان است و برای قطعی شدن حضور، هماهنگی برای پرداخت با شما صورت می پذیرد. با ثبت نام به موقع از تخفیف‌های ما برخوردار شوید. این دوره آموزشی به مدت 72 ساعت برای آموزش کامل استاندارد ®PMBOK به همراه Agile Practice و مطابق آخرین تغییرات آزمون ®PMP طراحی شده است. با گذراندن این دوره شما می‌توانید حداقل الزام را برای شرکت در آزمون ®PMP را کسب نمایید. پس از اتمام این دوره، برای شرکت در آزمون می‌توانید در دوره‌ی آمادگی آزمون شرکت نمایید و از سامانه تست PMaspire استفاده نمایید. این دوره آموزشی در روزهای یکشنبه و سه شنبه از ساعت 6 تا 9 بعد از ظهر برگزار می‌گردد. پس از ثبت نام، با شما در خصوص اختصاص نام کاربری و رمز عبور سامانه مدیریت یادگیری و برگزاری آنلاین دوره هماهنگی به عمل می‌آید. این دوره تا 15 اسفند ماه از 40 درصد تخفیف برخوردار است و برای دریافت کد تخفیف از طریق ارسال پیام به شماره 09212755278 با ما در تماس باشید.
هزینه ثبت نام در دوره: رایگان
وضعیت دوره : ظرفیت تکمیل
تاریخ ثبت : 1399/12/6
تاریخ شروع دوره : 1400/1/29
تاریخ پایان دوره : 1400/4/29
نوع دوره : دوره آنلاین
پیش نیاز :

ندارد

وسایل مورد نیاز :

آموزش به صورت آنلاین و بر اساس نیازمندی‌های دوره آنلاین طراحی شده است. شما برای ورود به دوره نیازی به هیچگونه نرم افزاری نخواهید داشت. آموزش از طریق سیستم مدیریت یادگیری انحصاری ما صورت می‌پذیرد.

اهداف :

آموزش استاندارد مدیریت پروژه بر اساس ®PMBOK به همراه Agile Practice به منظور آشنایی با مفاهیم و مقدمه شرکت در دوره آمادگی آزمون

مفاد درسی :

مطابق استاندارد ®PMBOK به همراه Agile Practice مطابق آخرین تغییرات آزمون ®PMP

دوره آموزش آنلاین مدیریت پروژه بر اساس استاندارد ®PMBOK به همراه Agile Practice