• دوره آموزشی آنلاین مدیریت حرفه‌ای پروژه بر اساس ICB4،

 • انجمن مدیریت پروژه جهانی IPMA که مقر آن در اروپا است، به عنوان یکی از معتبرترین مراجع صدور گواهینامه‌های حرفه‌ای در دنیا محسوب می‌شود. این انجمن به علت شرایط شیوع بیماری کوید 19، الزام شرکت در آزمون برای اخذ مدرک مدیریت حرفه‌ای پروژه بر اساس ICB4 و سطح D را به طور موقت حذف نموده است و در صورت برگزاری دوره و اخذ تایید از مدرس مورد تایید انجمن مدیریت پرژه ایران، برای شرکت کنندگان اقدام به صدور گواهینامه بین المللی IPMA Level D می‌نماید. البته این شرایط فقط تا 10 خرداد ماه ادامه خواهد داشت. این دوره آموزشی به مدت 18 ساعت و روزهای 2-4 از ساعت 17 الی 22 و روز 6 خرداد پنجشنبه از ساعت 12 الی 17 و روز 7 خرداد از ساعت 9 صبح الی 12 برگزار می‌شود. پس از اتمام دوره با پرداخت هزینه 2950000 تومان مدرک گواهینامه IPMA Level D برای شرکت کنندگان صادر خواهد شد. شایان ذکر است که این روند برگزاری برای آخرین بار در سال جاری وجود دارد، در دوره‌های بعدی اخذ این مدرک منوط به امتحان حضوری و جامع در محل انجمن مدیریت پروژه ایران خواهد بود.

 • هزینه ثبت نام در دوره : 20,000,000 ریال ثبت نام

 • وضعیت دوره : دوره غیرفعال است.
  نوع دوره : دوره آنلاین تاریخ ثبت : 1400/3/1
  تاریخ شروع دوره : 1400/3/2 تاریخ پایان دوره : 1400/3/7
  • پیش نیاز این دوره

   دوره مدیریت پروژه بر اساس PMBOK

  • وسایل مورد نیاز

   اینترنت پر سرعت، هندزفری، گوشی همراه، تبلت

  • اهداف دوره

   توسعه شایستگی فردی در کنار کسب دانش مدیریت پروژه مسیر پیشرفتی است که علاقمندان به حوزه مدیریت پروژه باید طی نمایند. در کنار یادگیری مفاهیم و دانش مدیریت پروژه توسعه شایستگی در سه حوزه ، شایستگی‌های منظر، شایستگی‌های رفتاری و شایستگی‌های اجرا به عنوان یک مکمل دانش مدیریت پروژه می‌باشد.

  • مفاد درسی دوره

   سه حوزه شایستگی‌های منظر، شایستگی‌های رفتاری و شایستگی‌های اجرا مطابق استاندارد ICB4 تدریس می‌گردد. مسیر آموزش در این دوره آموزشی با بیان کلیاتی در خصوص IPMA به عنوان یکی از بزرگترین انجمن‌های مدیریت پروژه با فعالیت در بیش از 70 کشور پرداخته می‌شود، سپس مبنای شایستگی فردی بر اساس ویرایش چهارم استاندارد بیان می‌گردد. سپس شایستگی‌های منظر (Perspective) با بیان 5 سطح شایستگی شامل استراتژی، حاکمیت سازمانی، ساختار و فرایند، استانداردها، تطابق، قوانین و مقررات، قدرت و علاقه، فرهنگ و ارزش‌ها تکمیل خواهد شد. در بخش شایستگی‌های فنی یا (Practice) مواردی نظیر، طراحی، الزامات ،اهداف و منافع، محدوده، زمان، سازمان و اطلاعات، کیفیت ،مالی، منابع ، خرید و مشارکت، برنامه و کنترل ، ریسک و فرصت، ذینفعان، تغییر و تحول، انتخاب و تعادل تشریح خواهد شد. در بخش شایستگی‌های رفتاری یا People مباحثی نظیر خود مدیریتی، یکپارچگی شخصی و قابلیت اعتماد، ارتباطات، جلب مشارکت و ارتباطات، رهبری، کار تیمی، تعارض و بحران، اثر منابع، مذاکره و نتیجه محوری، تشریح خواهد شد.

  • دوره آموزشی آنلاین مدیریت حرفه‌ای پروژه بر اساس ICB4،